Noclegi Wisła – Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B | Pokoje ze śniadaniem welcome preloader
Noclegi Wisła – Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B | Pokoje ze śniadaniem

Sylwester w Wiśle, Ustroniu?

Zobacz jakie są opcje zabawy sylwestrowej w Beskidach.

Na dobry początek Nowego Roku 2019

Nowy Rok to nowy początek, czas wypełniony postanowieniami, planami, dobrymi emocjami. Zapraszamy do Wisły, polecamy Państwa uwadze naszą miejscowość i okolice, by właśnie tu spędzić sylwestrową noc, radośnie rozpocząć 2019 rok. Beskidy w zimowej szacie prezentują się wyjątkowo urokliwie, jest też cała gama wydarzeń, w których warto wziąć udział. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jedyna taka noc w roku, czyli pomysłów kilka na sylwestrową noc w Wiśle i okolicach.


Sylwester na pl. Hoffa – Wisła Centrum

Turyści chętnie witają Nowy Rok na wiślańskim rynku, co roku kilkaset osób właśnie tu spędza ten jedyny taki wieczór w roku. Plac Hoffa oddalony jest od naszego obiektu zaledwie o ok. 2 km. Od godz. 21.00 zabawę w rytmach największych hitów wszech czasów rozkręci DJ. Zabawa zaplanowana jest do godz. 1.00. O północy można będzie podziwiać pokazy sztucznych ogni wystrzelanych z pobliskich hoteli. Udział w imprezie jest bezpłatny.


Szusując na stoku...

Coraz popularniejszą formą przywitania Nowego Roku jest Sylwester na stoku. To dobra opcja nie tylko dla zapalonych narciarzy i snowboardzistów. To propozycja dla całych rodzin, chętnie spędzających wspólny czas na świeżym powietrzu. O powodzeniu imprez decydują jednak warunki narciarskie, zachęcamy do śledzenia prognozy pogody dla narciarzy na stronie www.wisla.pl. Karnety sylwestrowe można kupić nawet w dniu imprezy.

Najbliżej naszego obiektu znajduje się Ośrodek Narciarski Siglany (ok. 650 m). Szusować tu można będzie w godz. 20.00-24.00. Przez cały wieczór będzie grać muzyka i płonąć ognisko. W cenie sylwestrowego karnetu (60 zł normalny, 50 zł ulgowy) są przejazdy wyciągami, kiełbasa na ognisko, herbata a także lampka szampana o północy.

Niespełna 2 km od nas oddalony jest Ośrodek Narciarski Skolnity. Z górnej stacji roztacza się jeden z piękniejszych widoków na centrum Wisły, szczególnie urokliwy jest w wersji wieczornej. Tu także można powitać Nowy Rok. Nocna jazda rozpocznie się o godz. 20.00. W programie jest zabawa z DJ'em.

Noc pełna wrażeń szykuje się także na terenie Ośrodka Narciarskiego Nowa Osada, który oddalony jest od naszej rezydencji o ok. 4 km. Sylwestrowa jazda wystartuje o godz. 20.00 po ratrakowaniu. Do godz. 23.30 zaplanowane są sylwestrowe zjazdy, a dla chętnych także zawody. Ostatni wjazd na górę odbędzie się o godz. 23.30. Przy górnej stacji zaplanowano powitanie Nowego Roku połączone z pokazem sztucznych ogni. Będzie także można spojrzeć z góry na wiślańską dolinę Nowej Osady, oddalone Głębce i Malinkę. 30 minut po północy wystartuje noworoczny zjazd z pochodniami. Impreza zakończy się ok. godz. 1.00.

Narciarskie emocje czekają także na fanów Ośrodka Narciarskiego Cieńków, znajdującego się ok. 6 km od naszego obiektu. Jazda sylwestrowa rozpocznie się o godz. 20.00. W programie jest m.in. zabawa z DJ'em, pokaz sztucznych ogni, lampa szampana na powitanie Nowego Roku.


Sylwester po góralsku w Beskidach

Nowy Rok warto też przywitać w bardziej tradycyjny sposób. Miłośnikom regionalnych akcentów polecamy Góralski Sylwester w kolybie na Kubalonce (ok. 7 km od naszego obiektu). Impreza startuje o godz. 20.00 i planowana jest do godz. 4.00. W programie jest zabawa z kapelą góralską, w trakcie kulig z pochodniami. W menu m.in. żurek, kita z zasmażaną kapustą, kiełbasa z grilla, chleb ze smalcem, a także swojskie wędliny i sery owcze. Cena to 220zł/ osoby. Miejsce rezerwować można telefonicznie – tel. 501 190 540.

Polecamy Państwa uwadze także biesiadę sylwestrową w kolibie Watra w Dolinie Białej Wisełki. Miejsce to oddalone jest od nas o ok. 13 km. Początek zaplanowano na godz. 20.00. W programie jest muzyka kapeli góralskiej na żywo przez całą noc, regionalne i domowe jedzenie, kulig z pochodniami. Goście proszenie są o przyniesienie własnego alkoholu. Poza góralską Miodulą do poczęstunku i szampanem o północy, nie będzie serwowany alkohol, ani nie będzie możliwości jego zakupu na miejscu. Cena to 240zł/osoby. Miejsce można rezerwować telefonicznie – tel. 33 855 37 24 lub 606 180 295.


Tradycyjna zabawa, czyli bal sylwestrowy:)

Miłośnicy tradycyjnej zabawy sylwestrowej z zespołem już powinni dokonać wyboru, bo ilość miejsc w każdym obiekcie jest ograniczona. Istnieje możliwość uczestniczenia w samej imprezie sylwestrowej w Hotelu Stok (ok. 5,5 km od naszego obiektu). W programie jest zabawa przy muzyce na żywo, bogate menu i pokaz sztucznych ogni. Cena to 500 zł/osoby. Więcej informacji można uzyskać z hotelowej recepcji – tel. 33 856 41 00.

Na zabawę sylwestrową zaprasza także Restauracja Pod Gołębiem w centrum Wisły (ok. 2,5 km od naszej rezydencji). W programie jest uroczysta kolacja, butelka wódki na stolik, pokaz sztucznych ogni o północy, zabawa muzyczna. Cena to 700 zł/pary. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.: 33 854 52 51 lub 512 017 888.

Osoby nastawione na biesiadowanie mogą skorzystać z propozycji Restauracji Pod Piramidą, która znajduje się ok. 4,5 km od naszego obiektu na malowniczym zboczu Kamiennego. W noc sylwestrową bar będzie czynny do godz. 2.00, a dla gości przygotowany zostanie pokaz sztucznych ogni. Z tego miejsca będzie można podziwiać pokazy odbywające się przy licznych hotelach na Parteczniku i w centrum Wisły. Z racji trudniejszego dojazdu warto zapytać organizatorów o ewentualne możliwości transportu.


Sylwester z widokiem

Jest wiele miejsc, skąd można podziwiać piękne widoki na Wisłę i jej doliny. Naszym Gościom polecamy spacer na tzw. Groń, czyli ulicę Spacerową. Wejście na nią znajduje się dosłownie kilkaset metrów od nas. Roztacza się z niej widok zarówno na Głębce, Centrum jak i Nową Osadę i Malinkę. Można podziwiać pokazy sztucznych ogni z najważniejszych obiektów hotelowych w naszej miejscowości. Wybierając ten wariant, warto pamiętać o odpowiednim ubraniu i obuwiu. Dobrze zabrać ze sobą termos z ciepłą herbatą np. z rumem. Warto wyjść odpowiednio wcześnie. Optymalnie ok. godz. 23.00.


Sylwester u sąsiadów – Ustroń Rynek

Polecamy także Państwa uwadze Sylwester na ustrońskim rynku. Miejsce to oddalone jest od nas o ok. 11,5 km. W tym roku o oprawę muzyczną zadba zespół Akurat. Zabawa rozpocznie się o godz. 22.30. O północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni, później na scenę wróci zespół Akurat. Na rynku będzie wyznaczona specjalna strefa, gdzie wejście będzie możliwe bez napoi alkoholowych. Organizatorzy proszę, by nie przynosić własnych fajerwerków, zamiast petard proszą o przyniesienie karmy i koców dla zwierząt, które zostaną przekazane do schroniska. Na miejscu będą punkty gastronomiczne. Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Miasta pod nr tel. 33 857 93 28.

Wolne noclegi Sylwester - Nowy Rok w Wiśle, sprawdź!

Udanaje zabawy sylwestrowej i niech ten Nowy Rok 2019 będzie dla Was wyjątkowy!
Wszytskiego dobrego:)Powrót do wszystkich

Rezerwacja / Online

Wyczyść
...
Wybierz datę