Wisła latem i zimą... z całą rodziną!

dots

Regulamin rezerwacji:

1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, e-mailem, wypełniając formularz rezerwacyjny na stronie www.podochorowiczowka.pl lub osobiście w Rezydencji Pod Ochorowiczówką.

2. Rezerwacja dokonywana może być zarówno na osobę fizyczną jak i prawną, która będzie dokonywała płatności.

3. Każda rezerwacja wymaga potwierdzenia przez obiekt noclegowy poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie.

4. Przy dokonywaniu przez Gościa rezerwacji danej usługi wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% rezerwacji, jednak nie mniej niż 100 zł. W przypadku rezerwacji noclegów z ofert specjalnych Rezydencja Pod Ochorowiczówką zastrzega sobie prawo zwiększania zadatku nawet do 100% wartości rezerwacji.

5. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu wymaganego zadatku w terminie do 3 dni. Wpłata zadatku przez Gościa nastąpić może gotówką, bezpośrednio w obiekcie, albo na konto bankowe w ING Bank Śląski, nr konta: 49 1050 1096 1000 0092 0647 8787. Pozostałą, po opłaceniu zadatku, należności za zamówione usługi uiszcza Gość w obiekcie najpóźniej w chwili przyjazdu do obiektu noclegowego. Obiekt zobowiązany jest również do naliczenia opłaty miejscowej na rzecz UM Wisła, którą Gość reguluje dodatkowo w chwili meldunku.

6. Nie wpłacenie zadatku w podanym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.

7. W przypadku rezygnacji przez Gościa z zarezerwowanej usługi lub nie wykorzystania całej usługi wpłacona wcześniej kwota nie podlega zwrotowi i stanowi pokrycie kosztów związanych z anulacją rezerwacji.

8. W przypadku nie wykonania zamówionej usługi z winy obiektu noclegowego - zwróci on niezwłocznie Klientowi wpłaconą kwotę.

9. Dokonanie rezerwacji wybranej usługi równoznaczne jest ze zaznajomieniem się i akceptacją niniejszego regulaminu.

10. Rezydencja Pod Ochorowiczówką zastrzega sobie prawo interpretacji oraz zmiany postanowień niniejszego regulaminu w każdym czasie poprzez zamieszczenie aktualnego tekstu regulaminu na stronie internetowej www.podochorowiczowka.pl.

11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem orzekał będzie Sąd Rejonowy właściwy dla obiektu noclegowego.

12. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 16 stycznia 2014 r.


Obiekt wpisany do ewidencji obiektów świadczących usługi hotelarskie prowadzonej przez Burmistrza Miasta Wisły pod nr. 069
© 2013/2014 podochorowiczowka.pl / Projekt i Wykonanie strony creativity-design

Rezydencja Wisła, najatrakcyjniejsze noclegi w Wiśle, szkolenie Wisła, wypoczynek w Beskidach, Beskidzka 5 - Wisła, Ustroń, Szczyrk, Brenna, Istebna.
Tani nocleg Wisła, pokoje i kwatery w Wiśle, urlop w górach, wakacje w Wiśle, sylwester Wisła, majówka Wisła, walentynki w Wiśle.
Wisła noclegi w centrum, Wisła pokoje gościnne, Wisła kwatery prywatne, Wisła willa,Wisła pensjonat, Wisła apartamenty, Wisła Hotel, Wisła spanie, wolne miejsca noclegowe Wisła.